Zadzwoń do nas! + (48) 881 405 405 lub 62 72 32 013

Doradca biznesowy

Masz już dość monotonnej pracy na etacie?

Oczekujesz od pracy więcej satysfakcji, realnych efektów i korzyści z zadań jakie realizujesz?

A może czujesz że jesteś tylko trybikiem w korporacji, który niewiele wnosi do mechanizmu działania całej firmy i zakres obowiązków jest mocno ograniczony?

Zerwij z uczuciem bycia niedocenianym i niepotrzebnym!

W OpenGlobal, współpracujemy z firmami, dla których generujemy realne wyniki, którymi się z Nami dzielą! Im lepiej obsłużysz Klient, tym więcej zostaje w jego portfelu i więcej trafia do Nas (i do Ciebie również).

Brzmi intrygująco?

Działamy w branży konsultingowej i wierzymy, że do pełnego sukcesu Naszego i Naszych Klientów najważniejsze są rozwiązania win-win. Z Klientami rozliczamy się za efekty. Mamy ogromne doświadczenie w Naszych działaniach i wiemy kiedy Nasi Klienci przepłacają i jak możemy to zmienić.

Chcesz zmienić obecne środowisko w jakim pracujesz? Świetnie!

Kogo poszukujemy?

Do stałej współpracy poszukujemy Doradcę Biznesowego, który odpowiedzialny będzie za bieżący kontakt i obsługę Klientów oraz aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów.

Jakie jeszcze zadania będą Twoimi obowiązkami?

  • Rozwijanie strategii sprzedażowej na podległym obszarze
  • Analiza rynku
  • Przygotowywanie atrakcyjnych ofert oraz prezentacji
  • Realizacja planów sprzedażowych i jakościowych
  • Kreowanie i realizacja strategii firmy

Chcemy być dla Naszych Klientów wsparciem i nie tylko. Pomagamy w codziennym funkcjonowaniu firm oraz prowadzimy szereg szkoleń, mentoringów i coachingu dla przedsiębiorców. Planujemy rozwijać także własne systemy i aplikacje do zarządzania w firmie, dlatego tak dużą uwagę przykładamy do utrzymywania długotrwałych i dobrych stosunków z Klientami. Pragniemy być dla Nich kompleksowym kompanem nie tylko w obniżaniu kosztów, ale również w podwyższaniu kwalifikacji i odnoszeniu sukcesów biznesowych.

Do powyższych długotrwałych działań poszukujemy osoby, która:

  • ma wiele motywacji do działania i satysfakcja Klienta napędza ją do dalszego działania,
  • lubi i umie budować długotrwałe relacje z Klientami biznesowymi,
  • potrafi skutecznie docierać do nowych odbiorców B2B,
  • lubi współpracę w zespole i wierzy, że wspólne działanie zaprowadzi Nas dalej,
  • zarządza sobą w czasie i priorytetyzuje działania, aby szybciej przynosić efekty swojej pracy,
  • nie boi się wyzwań i potrafi znaleźć nowe rozwiązania, którymi się dzieli,
  • nie rzuca słów na wiatr i efektami działań potwierdza swoje umiejętności,
  • potrafi jasno i klarownie komunikować się z zespołem oraz Klientami.,
  • ma doświadczenie w pracy z klientem B2B.

Od Nas otrzymasz:

  • tyle na ile się umówimy podstawa + dodatki motywacyjne + premia od sprzedaży  – cenimy sobie skuteczność i uczciwość ,
  • potrzebne narzędzia do pracy (telefon, laptop, auto),
  • praca zdalna lub miejsce w biurze (elastyczność)
  • pracę z zespołem specjalistów, którzy dzielą się wiedzą, bo wspólnie działamy na korzyść Klienta
  • szkolenia które uważasz że przydadzą ci się do rozwoju,
  • bazę Klientów do pierwszych działań,
  • wsparcie przez zespół i dedykowaną osobę do pomocy ,
  • zaufanie i uczciwe podejście, ponieważ wiemy że balans praca/dom działa pozytywnie na efekty

To jak, działamy?

Proponuję abyś przesłał CV na adres mailowy: hr@openglobal.pl i chętnie umówimy się na spotkanie. Warto się spotkać i porozmawiać o tym czego my oczekujemy, o tym co Ty możesz zaoferować i o tym ile chcesz zarabiać aby nie myśleć o kolejnej zmianie pracy. Wkładamy sporo energii w szkolenia i wdrożenie, dlatego szukamy ludzi na stałe.