Facebook:

LinkedIn:

Zadzwoń do nas! + (48) 881 405 405 lub 62 72 32 013

Outsourcing

Wykorzystaj lepiej swój czas i pieniądze

Zobacz jak możesz zaoszczędzić.

Negocjacje

Na podstawie analizy potrzeb Twojej firmy wynegocjujemy najkorzystniejszą ofertę oraz najniższe stawki.

Szybkość reakcji

Postaramy się możliwie najszybciej załatwić Twój problem, wystarczy mail lub telefon, a natychmiast zajmiemy się Twoją sprawą.

Doradztwo

Aby zoptymalizować koszty w Twojej firmie, należy dostosować plany taryfowe, modele telefonów i usługi do potrzeb Twoich oraz pracowników. Wybierzemy także usługi, które są niestandardowe, a pomogą Ci w wygenerowaniu lepszych efektów w Twojej firmie i podniosą efektywnmość działania. Zwrócimy uwagę na rzeczy, które są napisane drobnym druczkiem. Zabezpieczymy Cię przed ewentualnymi nieścisłościami.

Analiza faktur

Sprawdzimy zgodność umowy z fakturami, wyłapiemy wszelkie błędy w rozliczeniach i wyjaśnimy to u operatora Twojej sieci.

Reklamacje

W razie potrzeby w profesjonalny sposób sporządzimy reklamację w Twoim imieniu. Możemy się pochwalić niemal stu procentową skutecznością.

Indywidualna opieka

W Twoim imieniu załatwimy wszystkie sprawy u operatora sieci- uruchomimy pakiety (np. dobierzemy odpowiednie pakiety roamingowe, gdy będziesz planował wyjazd za granicę, powiększymy pakiet internetu, jeśli zdarzy Ci się go przekroczyć), wymienimy kartę SIM, wystąpimy o przedłużenie umowy w najbardziej optymalnym momencie, pomożemy zgrać dane do nowego telefonu.

Wykorzystaj lepiej swoje zasoby ludzkie

Warto wspierać się specjalistami w danej dziedzinie

Większość przedsiębiorców wie, że znalezienie dobrego specjalisty w danej dziedzinie nie należy do prostych zadań.

 

Firmy coraz częściej stawiają na outsourcing pewnych działów. W praktyce outsourcing to przejęcie przez specjalistyczną w danej dziedzinie firmę części obowiązków innego podmiotu, na podstawie zawartej wcześniej umowy. Outsourcing to także odciążenie – scedowanie pewnej ilości obowiązków na eksperta z zewnątrz pozostawia więcej czasu na sprawy firmy, którymi mogą zajmować się tylko jej wewnętrzni pracownicy.

 

Nasza firma jest właśnie firmą outsourcingową. Zajmujemy się outsourcingiem telefonii komórkowej. Pomagamy zredukować wydatki na telekomunikację i zwiększyć oszczędności w innych obszarach powiązanych, zachowując jednocześnie najwyższy poziom usług.

Dlaczego warto powierzyć outsourcing Opiekun GSM?

Zobacz jakie są zalety współpracy z naszą firmą:

Ludzie

Zespół gotowy wspierać i reagować na każdą dyspozycję

Czas

Oszczędność własnego czasu poprzez scedowanie zadań

Wiedza

Znajomość rynku telekomunikacyjnego jest naszym olbrzymim atutem

Grafika użyta podstronie: Designed by Freepik