Facebook:

LinkedIn:

Zadzwoń do nas! + (48) 881 405 405 lub 62 72 32 013

Rekomendacje

Wykorzystaj lepiej swój czas i pieniądze

Opinie naszych Klientów to powód do satysfakcji i wielkie zobowiązanie

Rzetelni i zawsze na czas

``Na szczególne podkreślenie zasługuje fachowość, terminowość i rzetelność firmy Open Global Sp. z o.o. jak i fakt elastycznego reagowania na wszelkie pojawiające się potrzeby i sugestie z naszej strony. Open Global Sp. z o.o. udowodnił, że jest firmą solidnie przygotowaną w zakresie wykonywanych dla naszej firmy usług zarówno w obniżaniu kosztów za rachunki telefonii GSM jak i drobne problemy związane z wykorzystaniem różnorodnych aplikacji. Jesteśmy zadowoleni z wygenerowanych oszczędności przez firmę Open Global Sp. z o.o., jak również z profesjonalnego działania, dzięki któremu posiadamy korzystne warunki finansowania. Rekomendujemy firmę potencjalnym klientom, którzy chcieliby zredukować opłaty za telefonię komórkową.``

Oszędność czasu i pieniędzy

„Open Global Sp. z o.o. jest jednym z naszych partnerów biznesowych. Jej pracownicy wykonują za nas żmudną pracę związaną z weryfikacją faktur za usługi telekomunikacyjne oraz pilnują, aby nie naliczano nam dodatkowych kosztów. Dla nas jest to oszczędność czasu i pieniędzy. Nie tylko dlatego, że nasi pracownicy mogą zająć się swoimi obowiązkami, zamiast śledzić poprawność faktur. Open Global pozwoliło nam obniżyć koszty jakie dotychczas ponosiliśmy za telefony komórkowe. Dodatkowo pracownicy Open Global zawsze służą dobrą radą i są doskonale zorientowani w tym co robią. Tym samym jesteśmy bardzo zadowoleni ze współpracy z tą firmą i będziemy ją polecać innym przedsiębiorcom”.

Solidny partner

„Biuro Open Global Sp. z o.o. jest naszym partnerem w usługach komunikacyjnych w zakresie obsługi telefonii cyfrowej krajowej i międzynarodowej, internetu oraz rozliczeń i pomocy w rozwiązywaniu zagadnień telekomunikacyjnych z operatorem T-Mobile Polska S.A. Ważnym aspektem we współpracy z biurem Open Global Sp. z o.o. jest bardzo duża elastyczność, otwartość oraz zrozumienie naszych potrzeb. Rekomendujemy Open Global Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera, przede wszystkim za fachowość która połączona jest z osobistym zaangażowaniem we współpracę z wyczuleniem na indywidualne potrzeby klienta. Z ogromną przyjemnością możemy polecić Open Global Sp. z o.o. tym, którzy poszukują solidnego partnera”.

Solidni i rzetelni

„Pragniemy polecić usługi świadczone przez firmę Open Global Sp. z o.o. Efekty jej pracy spełniają nasze szczególne wymagania dotyczące optymalizacji kosztów prowadzonej działalności. Szczególnie cenimy sobie rzetelność i fachowe podejście do Klienta przez pracowników tej firmy. Dotychczasowa współpraca pozwala nam potwierdzić, że marka HALO Opiekun GSM to zaufany i rzetelny partner biznesowy. Polecamy go jako solidnego i profesjonalnego doradcę w obniżaniu rachunków u operatora, a także w wsparciu technicznym w zakresie telefonii”.

Zrozumienie potrzeb

„Firma „TULPLAST” Ireneusz Socha Spółka Jawna na bazie dotychczasowej współpracy pragnie udzielić referencji firmie HALO OPIEKUN GSM świadczącej usługi z zakresu usług telekomunikacyjnych. Doceniamy firmę HALO za przyjazną atmosferę i zrozumienie naszych potrzeb, a przede wszystkim za fachową poradę, profesjonalną obsługę i natychmiastowe rozwiązywanie problemów. HALO OPIEKUN jest firmą, która fachowo świadczy usługi i w rzetelny sposób wykonuje zadania. Polecamy firmę HALO OPIEKUN GSM jako partnera godnego zaufania”.

Błyskawiczna reakcja

„Nasza firma Gembiak-Mikstacki korzysta z usług HALO od 2016 roku. Jedną z rzeczy, na którą zwróciliśmy uwagę jest wręcz błyskawiczne reagowanie na wszelkie nasze i natychmiastowe ich uwzględnianie. Szybka realizacja zadań oraz kompetentne wsparcie techniczne to cechy współpracy z zespołem Opiekuna GSM. Od samego początku czujemy się traktowani indywidualnie, co jest wymierne i widoczne na naszych płatnościach za usługi GSM. Możemy z pewnością polecić firmę HALO Opiekun GSM i jesteśmy przekonani , że spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagającym klientów.

Dostosowani do potrzeb

„W imieniu firmy Delta Sp.J. Jankowski, Pluciński, Zawada chciałbym wyrazić swoje zadowolenie z dotychczasowej współpracy z firmą Open Global Sp. z o.o. Open Global Sp. z o.o. była otwarta na nasze sugestie w trakcie negocjacji umowy, a teraz profesjonalnie wywiązuje się z opisanych w niej zadań. Jednocześnie na bieżąco elastycznie dostosowuje się do naszych potrzeb. Doceniając solidną postawę firmy, z przyjemnością rekomendujemy Open Global Sp. z o.o. jako rzetelnego partnera”.

Profesjonalny doradca

„Z firmą Halo Opiekun GSM współpracujemy od 2016 r. Od początku naszej współpracy Opiekun GSM dał nam się poznać jako solidny i rzeczowy partner. Połączenie szerokiego doświadczenia biznesowego z wiedzą i obserwacją rynku telefonii komórkowej stały się istotnym elementem oszczędności w naszej firmie. Rekomendujemy firmę Halo Opiekun GSM jako profesjonalnego dostawcę rozwiązań oszczędności GSM”.

Nasze ``zbawienie``

„Firma jak najbardziej godna zaufania i polecenia. Osobisty doradca w negocjacjach z operatorem sieci jest dla naszej firmy zbawieniem”!