Facebook:

LinkedIn:

Zadzwoń do nas! + (48) 881 405 405 lub 62 72 32 013

Mobilny biznes

Wykorzystaj lepiej swój czas i pieniądze

Zobacz zalety aplikacji w zarządzaniu firmą.

Niezastąpione

Aplikacje są niezastąpione w organizowaniu pracy, utrzymywaniu kontaktów z klientami, są najprostszym sposobem dotarcia do wielu grup docelowych, dlatego ich znaczenie stale rośnie.

Technologia a aplikacje

Aplikacje pozwalają również w pełni wykorzystać możliwości już działających w firmie technologii.

W każdej branży

Przedstawiciele sektorów, takich jak ubezpieczenia, motoryzacja, ochrona zdrowia, ocenili zalety korzystania z aplikacji na 85%.

Z duchem czasu

Współczesne warunki prowadzenia przedsiębiorstwa oznaczają konieczność sprostania nowym wymaganiom. Zmiany, których jesteśmy świadkami, następują szybko i nieuchronnie.

Nowoczesne zarządzanie

Rozwój technologii cyfrowych obejmuje coraz więcej obszarów, pochłania niemal wszystkie gałęzie przemysłu, wymusza dostosowanie do nowego sposobu prowadzenia biznesu.

Aplikacje dominują

Niezależnie od indywidualnych sympatii, ocen i oczekiwań, faktem stało się, że nowoczesne oprogramowanie zawładnęło światem, nie tylko biznesu.

Doskonałe wsparcie dla Twojego biznesu!

Co wiesz o aplikacjach w biznesie?

Aplikacje mobilne będą się rozwijać, rozprzestrzeniać i będą miały coraz więcej nowych zastosowań. Jest to wyraźna tendencja, która nasila się od lat. Nie chodzi bowiem o kolejny gadżet, ale potrzebę, a nawet konieczność, która poprzez oferowanie nowych i różnorodnych funkcjonalności, otwiera wiele niewykorzystanych do tej pory możliwości.

 

Podstawą działalności firmy we współczesnym świecie staje się nowy sposób współdziałania pracowników oparty na nieprzerwanej wymianie informacji i bieżącym reagowaniu na pojawiające się sytuacje. Zarządzanie zespołem ludzi nabrało nowych cech. Procesy biznesowe są coraz krótsze, częste zmiany wymagają szybkiego i adekwatnego reagowania.

 

Naprzeciw nowym wymaganiom i potrzebom wychodzą nowe rozwiązania programowe. Aby w pełni wykorzystać potencjał technologii cyfrowej, trzeba stosować aplikacje, które pozwalają na dostosowanie funkcjonowania firmy do nowych wymogów. Skuteczne aplikacje muszą być dostosowane do potrzeb konkretnych użytkowników w firmie. Zdefiniowanie potrzeb jest efektem połączenia informacji o celach biznesowych, kompetencjach i sposobie realizowania zadań oraz danych zaczerpniętych z prognoz dotyczących rozwoju technologii cyfrowych. Jeżeli aplikacja ma być niezawodna, musi rozwijać się wraz z firmą. Rozwój jest nieuniknionym następstwem włączenia firmy do procesu zmian technologicznych.

 

http://www.innergo.pl/upload/ebook_aplikacje_mobilne_w_biznesie_agile.pdf

Wprowadź z nami nową jakość w swojej firmie

Zobacz co proponuje Ci Opiekun GSM:

Oszczędność

Łatwiejszy i szybszy dostęp do danych. Sprawne zarządzanie firmą. Oszczędności nie tylko finansowe, ale także czasu i pracy.

Komunikacja

Stworzenie niezawodnego, szybkiego, łatwego w obsłudze łańcucha połączeń obejmującego całą firmę, a ewentualnie również partnerów.

Personalizacja

Możliwość dostosowania przepływu danych do swoich potrzeb, sformułowania własnych wymagań wobec uzyskiwania i przekazywania informacji w zależności od potrzeb firmy.

Organizacja

Nieustanne monitorowanie i adaptowanie do swoich potrzeb. Optymalizacja harmonogramu pracy, lepsza organizacja działań.