Korzyści

Obniżenie kosztów

Dopasujemy usługi tak, aby obniżyć rachunki.

Oszczędność czasu

To my zajmiemy się twoimi fakturami i całą infrastrukturą związaną z siecią telekomunikacyjną; porównamy oferty i przedstawimy podsumowanie.

Serwis telefonów

Telefony będące na gwarancji wyślemy do najlepszych serwisów w Polsce i będziemy monitorowali przebieg naprawy.

Personalizacja

Dopasujemy usługi wraz z telefonem do potrzeb Twojej firmy; zgramy kontakty, zdjęcia itp.

Co oferujemy

Prowadzimy pełną ewidencję telefonów

 

Analizowanie i weryfikowanie Faktur VAT wystawianych klientowi przez operatora sieci telefonii komórkowej z tytułu świadczenia usług telekomunikacyjnych

 

Sporządzanie pism reklamacyjnych do operatora sieci telefonii komórkowej

 

Serwis telefonów komórkowych będących na gwarancji

 

Wyszukujemy najlepsze oferty na rynku telekomunikacyjnym i dopasowujemy je do potrzeb Twojej firmy

 

Szukamy najtańszych rozwiązań roamingowych

 

Śledzimy najnowsze trendy telekomunikacyjne

O nas

O FIRMIE

Ponad 10 letnie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej spowodowało szereg obserwacji z których wyciągnęliśmy wnioski. Dopasowaliśmy się  do zapotrzebowania rynku i stworzyliśmy usługę która ma na celu zoptymalizować koszty związane z usługami telekomunikacyjnymi, jak również fachowe doradztwo przedstawianych ofert przez operatorów.

MISJA

Nasze doświadczenie oparte jest na budowaniu relacji i uczciwym podejściu do biznesu. Najdroższą walutą jest czas. Chcemy ją zaoszczędzić tak, aby każdy mógł zachować równowagę w życiu pomiędzy domem a pracą.
W rzetelny sposób wykonujemy zadania i dzięki temu widoczne są efekty. Praca jest dla nas przyjemnością, bo lubimy pomagać w rozwiązywaniu problemów. Naszym mottem jest „wsparcie i współpraca” – to wartości, na które zwracamy szczególną uwagę.

WIZJA

Nasza wizja odzwierciedla nasze zaangażowanie w wsparciu małych i średnich firm w całej Polsce tak aby mogły się rozwijać i mieć pewność że współpracują z rzetelną i uczciwą firmą podążając za trendami technologicznymi  by zaoszczędzić to co jest w życiu najważniejsze czyli CZAS.

Przykłady pracy

Rekomendacje

Kontakt

62 7232013
Tel. 881 405 405
biuro@opiekungsm.pl

Zaufali nam